درباره ما

 

باغ عروسی تک، واقع شده در محمد شهر کرج یکی از اولین باغ های منطقه در کرج و تهران است که به صورت اختصاصی برای برگزاری مراسم عروسی احداث و آماده سازی شده است. مراسم های عروسی برگزار شده در باغ تک با بهترین و بالاترین استانداردهای ممکن برگزار شده و خاطره خوشی از این شب زیبا را برای میهمانان ماندگار خواهد کرد.
تهیه غذای مراسم های برگزار شده در باغ عروسی تک تماما به عهده بهترین آشپزخانه منطقه بوده که در نوع خود بی نظیر ترین غذا ها از نظر کیفیت را طبخ و ارائه میکند. همچنین ظروف پذیرایی زیبا در مجالس باغ عروسی تک به جلوه پذیرایی در این باغ منحصر به فرد می افزاید.
سالن عقد بسیار زیبا، نور پردازی های شور انگیز برای پیست رقص و … از دیگر ویژگی های باغ عروسی تک است. مساحت باغ تک 4000 متر مربع به انضمام 3000 متر پارکینگ بوده و دارای فضا سازی بی نظیری است. همچنین در این باغ، امکان اجرای سفره عقد در کنار استخر زیبای باغ نیز وجود دارد. از دیگر امکانات لوکس این باغ میتوان به چایخانه سنتی به همراه مبلمان خیره کننده مراکشی آن اشاره کرد.
در مراسمات و مجالس عروسی که در تابستان برگزار میگردد، تهویه مطبوع عالی سالن و باغ باعث شادابی و راحتی میهمانان مراسم خواهد بود. همچنین منظره باغ در شب های تابستان به دلیل نور پردازی های هنرمندانه بسیار دیدنی است.
استیج برای اجرای موزیک، جایگاه عروس و داماد و ورودی بسیار زیبا از دیگر ویژگی های باغ عروسی تک است. اما در هر صورت امکان تغییر دیزاین توسط عروس خانم ها و آقا داماد ها نیز امکانپذیر است.
پرسنل پذیرایی باغ عروسی تک، بانوان و آقایان مجرب و آموزش دیده ای هستند که با لباس فرم یکسان و مرتب به میهمانان باغ سرویس دهی میکنند. همچنین پرسنل پارکینگ باغ ضمن تامین امنیت اتومبیل های پارک شده، امکان کمک به پارک ماشین های میهمانان مراسم عروسی را فراهم میکنند.
ارتفاع بلند سقف سالن های باغ عروسی تک، امکان فیلمبرداری و تصویر برداری های کرین را فراهم کرده و به هیچ عنوان ایجاد محدودیت نخواهد کرد. سالن ها همچنین مجهز به ویدئو پروجکشن برای پخش زنده مراسم برای میهمانان داخل سالن می باشد.
آدرس باغ تک کاملا سر راست بوده و میهمانان میتوانند به راحتی آن را پیدا کرده و در زمان مقرر در مراسم حاضر باشند. ما در باغ عروسی تک منتظر شما هستیم.